Майже півмільйона колишніх військових і силовиків почнуть отримувати підвищені пенсії вже в березні.

У Пенсійному фонді розповіли, що в цьому році розраховують на 354 мільярди гривень надходжень. Виплатити за рік повинні - 346. Зекономлені вісім мільярдів гривень і направлять на перерахунок пенсій для військових пенсіонерів. В цьому році вони отримають надбавку в півтори тисячі гривень.

"Складено й передані всім силовим структурам списки осіб, яким повинна бути перерахована. Перерахунки військових пенсій будуть проведені автоматично, без звернень пенсіонерів. Плануємо в основному завершити цей процес у квітні", - розповідає глава правління пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Кабмін прийняв рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям в два етапи. Це буде відбуватися з 1 січня 2018 року і з 1 січня 2020 року. Рішення було прийнято в ході засідання уряду 21 лютого.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, пенсійне забезпечення військовослужбовців зростатиме протягом двох років. З 1 січня 2018 року виплати збільшаться на 1500 грн, а після закінчення цього періоду, з 1 січня 2020 року, ця цифра може подвоїтися.

Нагадаємо, питання підвищення пенсійного віку в Україні розглянуть після того, як в країні покращиться система охорони здоров'я і збільшиться тривалість життя. Про це заявив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

Заступник міністра зазначив, що українцям можуть підвищити пенсійний вік після того, як збільшиться тривалість життя пенсіонерів. За словами Шамбіра, українські чоловіки після виходу на пенсію живуть близько 15 років. У той час в Європі, незважаючи на більш високий вік виходу на пенсію, цей показник становить від 14 до 18 років.

Відзначимо, що з наступного року українці, у яких станом на 1 січня 2018 року було від 15 до 25 років страхового стажу, будуть виходити на пенсію в 63 роки. Для тих, у кого 1 січня 2019 роки від 15 до 16 років стажу, вихід на пенсію можливий тільки в 65 років.