У мешканців анексованого Криму зібралося чимало претензій до російського президента Володимира Путіна.

Повний перелік питань опублікував блогер Олександр Гірський.

Сам він називає так звану пряму лінію з Путіним цілковитим безглуздям, адже на його думку нічого не зміниться навіть після цього. Гірський іронізує, що щасливчики "можуть розраховувати хіба що на новий велосипед".

Цікавлять кримчан переважно одні й ті самі проблеми. Наприклад, пенсіонерів турбує, як можна прожити на виплати у 11 тисяч рублів, а туристів – завищена ціна на квитки (в середньому: 20000-30000 рублів із Москви).

Не бачать вони й жодних змін у політиці:

Популярні новини зараз
Кілька масованих ударів "шахедами": ворог накопив армаду дронів, коли битимуть Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Показати ще

"Коли піде команда переможців? Якщо чесно, ми від них втомилися".

Не залишили без уваги мешканці півострова й хаотичні забудови та махінації із земельними ділянками, що вже стали традиційною справою у Криму:

"Нахапали, чорти, санаторіїв і земельки ..."

Просять також зупинити свавілля місцевих "чиновників", та навіть у прямому сенсі словами "врятувати Крим від лайна", маючи на увазі цих новоприбулих любителів легкої наживи.

Хвилюються й через відсутність туристів, які були чи не єдиним джерелом заробітку у курортний сезон.

Блогер зробив висновок, що рейтинг Путіна давно під питанням, а такі настрої кримчан здатні повністю знищити останні крихти довіри до чинного російського президента.

"З центру ситуація на півострові здається відносно стабільною, так чого тоді лізти", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Чубаров розповів, коли припиниться свавілля в анексованому Криму.