Все більше українців, аби не стояти у довжелезних чергах, сплачують за комунальні послуги за допомогою терміналів, або онлайн. Втім, заощадивши час, можна нарватися на іншу неприємність – гроші просто не доходять за місцем призначення.

Схожий випадок на своїй сторінці у Facebook описав Антон Сененко. Він скористався терміналами самообслуговування "Ощадбанку".

Зручний термінал?

"Сплатив я за комунальні послуги в одному з цих чудо-апаратів, аж виявилося, що кошти ЖЕК чи ГІОЦ так і не отримав. Треба з'ясувати, на якому етапі згубилися кошти. Банк може і не винен, але... звернувся у найближче відділення "Ощадбанку", - згадує він.

Популярні новини зараз
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Показати ще

Але як виявилося, на повернення коштів ще треба написати заяву і чекати на відповідь невідомо скільки. При чому робити треба це тільки у тому відділенні, де був встановлений термінал оплати.

Заощадиш час - повернешся знову

Більш того, оплативши без черги, ви ризикуєте знову витратити купу часу на бюрократичну тяганину – здавалося б, легше вже розрахуватися по тарифам у звичний спосіб, без участі банку:

"Добре, що мене біс не вхопив і я не сплатив комуналку, поки був у Львові чи Трускавці. Бо така спокуса буває, адже я щиро вважав, що термінал в чомусь дарує свободу у виборі відділень. Ні. Термінали "Ощадбанку" не дарують жодної свободи, окрім уникнення черги. Жодної. Так, в колл-центр теж телефонував і мені цю інформацію підтвердили. Шановний "Ощадбанк"! Я чесно не знаю, як в інших банках і чи це норма, але спробуйте змінити цей цирк на дроті. Бо проблема вже не стільки у втраті коштів, скільки у втраті часу", - звернувся до керівництва фінустанови Сененко.

Дивіться: новий закон про комунальні послуги

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві анонсували підняття тарифів на вивіз сміття. Так, тарифи на вивіз сміття у столиці можуть зрости на 33-42%. Відзначається, що вартість вивезення сміття для населення може подорожчати до 99,7 гривні з ПДВ за 1 кубометр (+34%), для бюджетних організацій — до 106,36 гривні (+33,2), для інших споживачів — до 131,63 гривні (42%). До 30 квітня в підприємстві очікують зауваження і пропозиції.