Понад чотири тисячі громадян в Україні задекларували у минулому році доходи в розмірі понад 1 мільйон гривень. Кількість мільйонерів за рік зросла на 559 осіб або 16%.

Про це повідомив виконуючий обов'язки голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан.

"У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість нинішніх мільйонерів зросла на 16%, або на 559 осіб. При цьому один громадянин задекларував дохід у розмірі понад 1 млрд грн", - зазначив Продан.

Найбільша кількість мільйонерів, а це 2,270 тисяч – люди віком від 45 років.

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх
Показати ще

Серед вікової категорії від 30 до 45 років - 1,605 тисяч мільйонерів, до 30 років - 188. В той же час наймолодшому платнику податків виповнилося 7 років, він проживає у Черкасах, а найстаршому - 99 років, він зі столиці.

"Майже 44% від загальної кількості мільйонерів перебувають на податковому обліку в Києві - 1,816 тисяч осіб. Серед лідерів також Харківська - 299, Дніпропетровська - 269, Київська - 275 і Одеська - 207 області", - повідомив Продан.

Депутати-мільйонери живуть на широку ногу за рахунок простих українців

Торік народні депутати активно користувалися правом компенсації з державного бюджету житлових витрат. Народним обранцям у 2017 році виділили 32,6 млн грн для компенсації вартості оренди житла або готельного номера. У БПП компенсації на житло виділили 61 з 138 депутатів. Зокрема, витрати на оренду повернули Андрію Вадатурському, Павлу Кішкарю, Аркадію Корнацькому, Івану Куліченкові, Богдану Онуфрику, Олександру Сугоняко, Костянтину Усову і Олександру Черненкові.

Дивіться: як ростуть мільйонери в Україні

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", минулого року 92 народні обранці з мільйонними статками попросили державної допомоги на оплату житла, чи винайм готельного номеру.