Село Вільшаниця, що знаходиться за 15 кілометрів від Івано-Франківська, мабуть є одним з найпатріотичніших населених пунктів України, бо має вигляд тризуба.

Найкраще його видно з космосу, й численні супутникові карти – тому підтвердження. Одну з них у своєму Twitter опублікувала користувач Tanya.

У селі, перша згадка про яке в літописах датується 1439 роком, 500 дворів, де проживають 1600 людей. Воно складається з п’яти вулиць, розділених балками та річкою Коростільною. Протягом 575 років Вільшаниця не змінила своїх обрисів.

За словами сільського голови Михайла Рапія, у 1968 році радянська влада, аби знищити націоналістичну символіку, переіначила генплан села. Але нові дороги не були збудовані, бо місцеві жителі не дали цього зробити.

Селяни дуже пишаються тим, що живуть у такому патріотичному місці. І хоча на дахах не майорять синьо-жовті прапори, люди люблять свою батьківщину і мріють про її добробут та припинення війни.

Популярні новини зараз

Костюми з переробленого пластику та Дух Лісу: як Go_A представили Україну на відкритті "Євробачення 2021"

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в Індонезії місцеві жителі перетворили своє село у витвір мистецтва, аби заманити побільше туристів.