Долю України можна поліпшити, змінивши символи і дати, які є визначальними для держави. Україні слід перенести дату Дня незалежності, суттєво змінити прапор і замінити тризуб символом корови.

В цьому переконаний астролог Влад Росс.

За його словами, 24 серпня перебуває під знаком Діви, а це означає, що залежність від когось. Тому День незалежності треба святкувати 22 січня, тоді ж, коли Україна відзначає День соборності. Ця дата знаменує об'єднання західної і східної України.

"Це найбільш сприятлива дата. Якщо національне свято перенести на цей день, то Україна точно стане незалежною, волелюбною, у нас різко піде економіка в гору і справді станеться повне об'єднання країни", - підкреслив він.

Більш того, за прогнозом Росса, ця дата навіть здатна допомогти повернути Крим. А 24 серпня, явно не буде цьому сприяти.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зізналася, чого боїться найбільше: "Було справжньою мукою"

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Астролог також зазначив, що для того, щоб Україна стала заможною та успішною, символом країни повинна бути корова.

"Корова, а не сокіл, який летить вниз – тризуб. Так, він полює, він пірнає за здобиччю, але все одно цей символ веде долю країни під укіс", - упевнений він.

Крім того, як зазначив експерт, слід змінити і прапор.

Жовтий колір у стародавніх слов'ян і давніх аріїв символізував смерть. За словами Росса, жовтий колір на прапорі – це погано. Особливо з урахуванням того, що над ним тяжіє синій колір, який завжди пов'язаний з владними структурами, з мафією. Таким чином, поки синій колір буде превалювати над жовтим, нічого в Україні не зміниться на краще.

Астролог впевнений, що прапор слід перевернути і позбутися від жовтого кольору, замінивши його білим.

"Білий колір вважався символом чистоти, прагнення до світла, до Бога. У багатьох країн білий колір переважає в прапорах. І мало в кого є жовтий, а якщо і присутній, то у країни вічно якісь проблеми", - розповів експерт.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", політолог розповів, що буде з Донбасом в найближчі роки.