Українцям не бачити спокою ще довго, доки в Росії главенствує Володимир Путін.

Таку думку висловив відомий волонтер Мирослав Гай в соцмережі, - пише Politeka.

За його словами, Україні варто готуватися до того, що все піде не за планом, адже вже зараз "колони техніки шурують через кордон України".

"За правління Путіна росіяни успішно вбили кількох важливих полковників, а загиблих полковників за дивних обставин у нас близько десяти. Пара генералів померла, своєю і не своєю смертю. Був каскад смертей працівників СБУ до 2014-го року: Кожем’якін, Олексій Партика, Олег Черноусенко, Михайло Таранов і нарешті дивна смерть 2016 року, коли загинув Андрій Таранов, заступник глави Адміністрації президента України", – зазначив Гай.

Він також нагадав про низку смертей полковників і генералів НГУ, ЗСУ і СБУ: Кульчицький, Муляр, Шаповал, Хараберюша, Калитич, Волошин, Мельник.

Популярні новини зараз

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька після розлучення знайшла собі розраду: "Далі буде ще цікавіше"

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Показати ще

Гай згадав, що за кордоном і в РФ загинула велика кількість росіян. Наприклад, тільки в Україні жертвами режиму Путіна стали Шеремет, Вороненков, Окуєва, Мунаєв і Махаурі.

"Ми повинні зрозуміти, вбивства продовжуватимуться. Я вам ще не описав різні спроби терактів і вбивств командувачів частин, яких вдалося запобігти", – підкреслив волонтер.

"Ми маємо справу з дуже серйозною ситуацією. Росіяни це чи не росіяни, але у нас за ці роки загинуло більше старших офіцерів, ніж у деяких країн за війну. Ситуація така, ми повинні вести більш жорстку політику. Нам потрібні превентивні дії. Це війна, а не якийсь там список 47", – резюмував волонтер.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", 242 дні запеклих боїв та болючих втрат для країни – це те, що довелося пережити українцям чотири роки тому, коли путінські окупанти захопили аеропорт у Донецьку. Блогер Джон Сміт створив інсталяцію битви за аеропорт.