Дуже часто красиві дівчата не можуть знайти собі пару або довго не затримуються у стосунках. Подібних випадків - мільйон. Хтось їм може заздрити, бо не має такої приємної зовнішності, а хтось навпаки, поспівчуває, бо розуміє, що краса, це ще не щастя.

Так в чому ж справжня причина нещасливих стосунків красивих людей?

Вчені Гарвардського університету разом з доктором Крістін Ма-Келламс знайшли відповідь на це запитання, повідомляє видання Сlutch. Дослідники прийшли до висновку, що привабливі партнери - найбільш невідповідні для тривалих стосунків.

В результаті дослідження вчені проаналізували особисті дані 658 осіб, які користувалися популярністю в школі та університеті. З'ясувалося, що більшість з них часто змінювали партнерів або були розлучені. Так чи інакше, припиняли відносини, навіть без вагомих причин.

Вчені дали цілком конструктивне пояснення такій поведінці - привабливі люди не хотіли працювати над стосунками. Адже, коли сходяться дві різні людини, необхідний час і терпіння, щоб повністю стати на бік коханого.

Привабливі ж люди не хочуть навіть намагатися, тому що впевнені у собі і переконані, що зможуть легко знайти заміну, вважаючи, що самотніми вони вже точно не будуть.

Звичайно, є винятки з правил, але зустрічаються вони не часто, вважають вчені.

Популярні новини зараз

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", психологи назвали основні помилки, які жінки часто допускають, намагаючись створити ідеальні стосунки.