Ситуація навколо створення Єдиної помісної церкви все більше загострюється. Найбільше невдоволених – досі серед представників Московського патріархату (УПЦ МП).

Нещодавно митрополит Бориспільський, Броварський Антоній заявив, що нібито у такий спосіб в державі "знищують конституційний принцип невтручання держави у церковні справи"

Звернення до патріарха

Під час години архіпасторського слова він також прокоментував звернення української влади до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням надати автокефалію Української православній церкві, повідомив синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

"Чому в наші дні, у XXI столітті, в нашій державі, яка декларує демократичний розвиток, допускається відверте знищення конституційного принципу невтручання держави у церковні справи? Причому відносно православної церкви, яка є державотворчою, яка народила і виплекала українську душу, українську культуру. Церкви, яка завжди переживала, розділяла, розділяє і буде розділяти не тільки радість, але й біди свого народу?" – додав Антоній.

Популярні новини зараз
Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти" Підрив окупантами Каховської ГЕС: Укренерго зробило важливу заяву Поки гинуть українські діти, зрадниця Регіна Тодоренко радіє, що задовільняє росіян Окупанти підірвали Каховську ГЕС
Показати ще

Претензії до Ради

За словами митрополита, депутати взагалі не мають жодного права вирішувати долю церкви. Пояснив своє твердження дуже суперечливо:

"…здебільшого не тільки не православні, а навіть і не християни. Чому з вуст глави нашої держави, який також уважає себе членом канонічної церкви, звучать неправдиві звинувачення відносно того, що наша церква не відспівує воїнів? Ми завжди говоримо: "А де докази?" Жодного доказу немає, тому що немає предмета обговорення, немає жодного випадку, аби хтось із наших священиків не відспівав воїна, який загинув на полі бою", - підсумував він.

Дивіться: Чи бути в Україні єдиній помісній Церкві?

Як повідомляв портал "Знай.ua", оприлюднений повний перелік нардепів, котрі орендують житло за гроші українців.