Ситуація навколо створення Єдиної помісної церкви все більше загострюється. Найбільше невдоволених – досі серед представників Московського патріархату (УПЦ МП).

Нещодавно митрополит Бориспільський, Броварський Антоній заявив, що нібито у такий спосіб в державі "знищують конституційний принцип невтручання держави у церковні справи"

Звернення до патріарха

Під час години архіпасторського слова він також прокоментував звернення української влади до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням надати автокефалію Української православній церкві, повідомив синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

"Чому в наші дні, у XXI столітті, в нашій державі, яка декларує демократичний розвиток, допускається відверте знищення конституційного принципу невтручання держави у церковні справи? Причому відносно православної церкви, яка є державотворчою, яка народила і виплекала українську душу, українську культуру. Церкви, яка завжди переживала, розділяла, розділяє і буде розділяти не тільки радість, але й біди свого народу?" – додав Антоній.

Популярні новини зараз
Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення За чоловіків візьмуться спецкомісії: кого перевірять відразу Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше
Показати ще

Претензії до Ради

За словами митрополита, депутати взагалі не мають жодного права вирішувати долю церкви. Пояснив своє твердження дуже суперечливо:

"…здебільшого не тільки не православні, а навіть і не християни. Чому з вуст глави нашої держави, який також уважає себе членом канонічної церкви, звучать неправдиві звинувачення відносно того, що наша церква не відспівує воїнів? Ми завжди говоримо: "А де докази?" Жодного доказу немає, тому що немає предмета обговорення, немає жодного випадку, аби хтось із наших священиків не відспівав воїна, який загинув на полі бою", - підсумував він.

Дивіться: Чи бути в Україні єдиній помісній Церкві?

Як повідомляв портал "Знай.ua", оприлюднений повний перелік нардепів, котрі орендують житло за гроші українців.