Ситуація навколо створення Єдиної помісної церкви все більше загострюється. Найбільше невдоволених – досі серед представників Московського патріархату (УПЦ МП).

Нещодавно митрополит Бориспільський, Броварський Антоній заявив, що нібито у такий спосіб в державі "знищують конституційний принцип невтручання держави у церковні справи"

Звернення до патріарха

Під час години архіпасторського слова він також прокоментував звернення української влади до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням надати автокефалію Української православній церкві, повідомив синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

"Чому в наші дні, у XXI столітті, в нашій державі, яка декларує демократичний розвиток, допускається відверте знищення конституційного принципу невтручання держави у церковні справи? Причому відносно православної церкви, яка є державотворчою, яка народила і виплекала українську душу, українську культуру. Церкви, яка завжди переживала, розділяла, розділяє і буде розділяти не тільки радість, але й біди свого народу?" – додав Антоній.

Популярні новини зараз

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Претензії до Ради

За словами митрополита, депутати взагалі не мають жодного права вирішувати долю церкви. Пояснив своє твердження дуже суперечливо:

"…здебільшого не тільки не православні, а навіть і не християни. Чому з вуст глави нашої держави, який також уважає себе членом канонічної церкви, звучать неправдиві звинувачення відносно того, що наша церква не відспівує воїнів? Ми завжди говоримо: "А де докази?" Жодного доказу немає, тому що немає предмета обговорення, немає жодного випадку, аби хтось із наших священиків не відспівав воїна, який загинув на полі бою", - підсумував він.

Дивіться: Чи бути в Україні єдиній помісній Церкві?

Як повідомляв портал "Знай.ua", оприлюднений повний перелік нардепів, котрі орендують житло за гроші українців.