Предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) заявив, що дії Збройних сил України на фронті виправдані, тому що мова йде про справедливу оборонну війну.

В інтерв'ю "Обозревателю" він підкреслив, що спроби агресора назвати бійців ЗСУ вбивцями неспроможні. За його словами, церква робить відмінність між оборонною війною і загарбницькою.

"Коли один народ намагається поневолити інші народи, то така війна за своєю природою є несправедливою. Будь-який вчинок в ім'я такої війни аморальний", - сказав голова УГКЦ.

Він зазначив, що українські бійці ведуть справедливу оборонну війну, жертвують своїм життям, здоров'ям, проливають кров за свою батьківщину, стримуючи агресора.

"Ця оборонна війна виправдовує ті необхідні елементи для захисту. Ми не нападали. Ми не хочемо, щоб вбивство запанувало на нашій землі. Наші солдати в таких обставинах є тими, хто стримує зло і є будівельниками миру", - додав Блаженніший Святослав.

Популярні новини зараз

Найважливіша молитва на день Введення в Храм Пресвятої Богородиці: просіть у Діви Марії допомоги і захисту

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Глава УГКЦ висловився про Голодомор

Як повідомляв портал "Знай.ua", священик Української греко-католицької церкви Микола Мединський "Залізняк" вважає, що на Росію чекає гнів божий.