Предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) заявив, що дії Збройних сил України на фронті виправдані, тому що мова йде про справедливу оборонну війну.

В інтерв'ю "Обозревателю" він підкреслив, що спроби агресора назвати бійців ЗСУ вбивцями неспроможні. За його словами, церква робить відмінність між оборонною війною і загарбницькою.

"Коли один народ намагається поневолити інші народи, то така війна за своєю природою є несправедливою. Будь-який вчинок в ім'я такої війни аморальний", - сказав голова УГКЦ.

Він зазначив, що українські бійці ведуть справедливу оборонну війну, жертвують своїм життям, здоров'ям, проливають кров за свою батьківщину, стримуючи агресора.

"Ця оборонна війна виправдовує ті необхідні елементи для захисту. Ми не нападали. Ми не хочемо, щоб вбивство запанувало на нашій землі. Наші солдати в таких обставинах є тими, хто стримує зло і є будівельниками миру", - додав Блаженніший Святослав.

Популярні новини зараз
Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Глава УГКЦ висловився про Голодомор

Як повідомляв портал "Знай.ua", священик Української греко-католицької церкви Микола Мединський "Залізняк" вважає, що на Росію чекає гнів божий.