Що ближче до виборів президента, то більше суспільних запитів на нових лідерів. Українці втомилися від звичної системи управління і це показують не тільки соціологічні опитування. Одним із перших у рейтингу симпатій народу досі вважається фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Нещодавно від наважився відкрито відповісти на все – чому пішов з політики і чи не планує повернутися знову?

Нові обличчя у політиці

Потребу у змінах Вакарчук бачить давно. Але натякає на дивну розбіжність у думках - до 60% населення України взагалі не може вибрати жодного політика або політичну силу зі списку:

"Це безпрецедентна історія, коли не просто велика кількість, а абсолютна більшість населення України не хоче вибирати між тих політиків, які сьогодні є", - зазначив він.

Дивіться: "Візьміться за голову – у вас ще є час" - Вакарчук звернувся до політиків

Вакарчук і Рада: чому музикант відмовився від мандату?

Артист не приховує – за рік під куполом Ради багато чого зрозумів. І побачене його не надто потішило. Політична арена виявилася ще тим театром. Театром, з якого хочеться тікати:

Популярні новини зараз

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

"Але запитайте цих політиків, чому сталося так, що ми змушені сьогодні говорити про таких людей, як я, не як про музикантів, а як про людей, які повинні приходити і виправляти те, що всі ці політики без виключення зробили з країною за 26 років. Люди зневірені, вони потребують якоїсь надії. Людям важко жити. Не тільки тому, що в них проблеми матеріального характеру. Вони не бачать світла в тунелі….".

Дивіться: "Влада мене не цікавить" - Вакарчук про рейтинги та президенство

Про ситуацію в Україні

Оптимістичні настрої щодо майбутнього у Вакарчука все ж таки є. Необхідним важелем для змін він вважає принцип, котрий давно озвучив в своїй пісні:

"Я розумію, що це викличе навіть посмішку у зв'язку з тією тавтологією, яка виникне, але я іншої фрази не можу сказати. Згадайте собі одну просту, відому фразу: "Я не здамся без бою". Я це зараз говорю в серйозному сенсі. Ви ніколи не знаєте, чи ви виграєте цю боротьбу, чи ні. Немає людей, які стовідсотково знають майбутнє. Можна їхати, як багато хто з наших друзів, моїх знайомих зробив – їхати в інші місця, країни, влаштовувати своє життя. І я їх у цьому не звинувачую. Тому моя пряма відповідь така: змінювати країну, як можемо. Будемо використовувати кожну можливість", - підсумував музикант.

Дивіться: "Україні варто йти своїм шляхом, але брати в інших найкраще" - Вакарчук

Як повідомляв портал "Знай.ua", Вакарчук і Костенко просять українців підтримати суспільно важливу ініціативу.