Передвиборні президентські перегони вже розпочались. Сьогодні у провідних українських політиків тільки й розмов про те, хто піде на вибори.

Головне питання сьогодні – чи прийматиме участь у президентських виборах Святослав Вакарчук. Тому що саме Вакарчук може "сплутати всі карти" іншим претендентам на президентське крісло.

Таку думку висловив український журналіст Дмитро Гордон в ефірі "Вечірнього прайму" на телеканалі "112 Україна".

За словами Гордона, якщо лідер групи "Океан Ельзи" буде балотуватися на президентських виборах, від його репутації "совісті нації" не залишиться й "мокрого місця".

"Я добре ставлюся до Вакарчука, вважаю його блискучим музикантом, символом покоління, виразником дум покоління, людиною з бездоганною політичною репутацією. Наскільки я знаю, у нього була розмова з президентом, і президент йому сказав, якщо Святослав піде на вибори, то від його репутації не залишиться нічого, і правильно сказав. Тому що якщо сьогодні Вакарчук – це совість нації, абсолютно заслужено, то як тільки він оголосить, що йде в президенти, від нього не залишиться мокрого місця, умовно, тому що він стане "одним з них", - заявив Гордон.

Популярні новини зараз
3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси На Новий рік будуть котлети? В Україні падають ціни на свинину, курятину та сало путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Гордон зазначив, що Вакарчука хочуть бачити президентом ті люди, які за ним стоять. Але він сам ще не визначився з висуненням своєї кандидатури.

"Я думаю, що ті, хто його рухають, дуже хочуть, щоб він став президентом. Сам він не визначився. За моєю інформацією, за Вакарчуком стоїть Сорос і його люди. Всі бояться його концертів у Києві 24 серпня на День незалежності, тому що вважається, що саме в цей день Вакарчук дасть старт своєї президентської кампанії", - зазначив журналіст.

Журналіст також додав, що на його думку, Вакарчук навряд чи погодиться йти на президентські вибори.

"Моя думка - він не піде. Я можу помилятися. Він пройшов серйозну підготовку в США, як і ряд інших кандидатів. Серед них розглядається Володимир Кличко, що не Віталій, а саме Володимир. Американці теж мають на нього види, він дуже розумний, користується авторитетом і в США, і в ЄС", - резюмував Гордон.

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий політолог Олександр Кочетков проаналізував президентські перспективи Святослава Вакарчука. За словами експерта, кумир мільйонів українців може стати гідним лідером. Політолог також уточнив, хто буде формувати команду для співака