Українські військові все частіше гинуть на фронті не під час виконання бойового завдання – самогубства у зоні АТО, на жаль, трапляються по кілька разів на тиждень.

Це підтвердив нещодавно головний військовий прокурор України Анатолій Матіос:

"Дуже сумна статистика самогубств серед людей, які тривалий час перебувають на території бойових дій. За минулий рік, в середньому, це по дві-три людини на тиждень", - підкреслив він.

Матіос пояснив, що мова йде у першу чергу про військові частини спеціального забезпечення, які базуються на перших лініях передової. Нещодавно в Міноборони заявили: перед смертю бійці практично завжди залишають "тривожні сигнали", але чи помічає їх командування – вже інша справа, повідомляє Politeka.

Популярні новини зараз

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Франківчани 6 років виживають у недобудові - "холодильник" без газу замість квартири

Як Пугачова й Галкін: пара з різницею у 34 роки показала шалене кохання

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

Дехто залишається наодинці зі своїми психологічними проблемами, хоча зараз на Донбас разом із солдатами їдуть військові капелани, до яких теоретично повинні звертатися у таких випадках.

Ділитися своїми переживаннями на фронті не прийнято, тому небойові втрати зростають. ЗСУ – не виняток із загальних правил, адже суїциди бувають у різних арміях світу, переважно на Заході. За даними ВООЗ українські показники поки найвищі у Європі - 22 людини на 100 тисяч.

Дивіться: кількість небойових втрат у ЗСУ

Як повідомляв портал "Знай.ua", українських воїнів таємно записують у покійники.