Суддя Шевченківського райсуду Олег Лінник, який фактично випустив на свободу "тітушковода" Юрія Крисина, виявився палким шанувальнико "русского мира".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє "Цензор.Нет".
Відомо, що зовсім нещодавно саме цей служитель феміди відпустив причетного до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія Юрія Крисіна, що відбулось під час Революції Гідності. Крім того йому дуже близька ідеологія "русского мира" та радянського життя.
Також Лінник, проживаючи в Києві з 2011 року, не задекларував ні квартиру, ні будинок. А в своїй анкеті доброчесності суддя приховав той факт, що незаконно відбирав права у Автомайданівці.
Варто відзначити, що за інформацією журналістів суддя Лінник був особисто знайомий з колишній генпрокурорм Віктором Пшонкою, який і міг допомагати йому у серойозному підвищенні у кар'єрі під час президентства Віктора Януковича. Відомо, що саме у той період суддя і отримав перевід з Макіївки до Києва.
Суддя Лінник відпустив Юрія Крисіна.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що активісти на Майдані поставили ультиматум владі.