Кожен вирішує сам, вірити у ворожіння і пророкування провісників чи ні. Але факти залишаються фактами і вже помічено, що точність пророцтв Ванги вище, ніж у всіляких прогнозів аналітиків. Ніхто і не сперечається, що у віщунки були надздібності, через що до неї приїжджали російські та іноземні політики, бізнесмени та відомі особистості. Її пророцтва не обійшли стороною нинішнього главу Росії: цілителька запевнила всіх, що російський президент буде керувати країною зовсім не довго.

Так відома болгарська ясновидиця Ванга, коли ще була жива, передбачила, що правління Володимира Путіна закінчиться до кінця 2018 року. Збудуться передбачення всесвітньо відомої ясновидицы чи ні, ми дізнаємося зовсім скоро.

Ще понад 30 років тому віщунка розповіла письменнику Валентину Сидорову про Путіна, про якого на той момент знали ще не всі. У той час нинішній президент РФ тільки почав говорити про те, чого хоче досягти в політичній сфері.

Ванга зазначила, що буде час, коли нічого не залишиться, крім відомості про Путіна і Федерації. Після того як болгарка сказала такі слова, керувати країною став інший політик. Раніше її слова ніхто не сприйняв буквально, але зараз про їх правдивість ніхто не сперечається. Саме тому багатьох цікавить питання: "Коли підійде до кінця правління російського диктатора?".

Популярні новини зараз

Ведуча "1+1" Лідія Таран заразилася вірусом і показала, як "бореться": "Я його, а він - мене"

Тіна Кароль зізналася, як любить тріпати нерви коханому: "Скажи чесно"

Зірку "Глухаря" Дмитра Гусєва знайшли мертвим біля знімального майданчика

Пішов з життя зірка "Битви екстрасенсів" – був одним з перших

Показати ще

В цей же час віщунка повідомила, що Радянський Союз розпадеться, а РФ стане самостійною країною. Згідно прогнозам болгарки, до 2040 року люди будуть спостерігати возз'єднання 3 держав: РФ, КНР та Індії. Також вона зазначила, що невеликі поселення постраждають від повеней і землетрусів. Цілителька підкреслила, що в багатьох країнах настане період крадіжок, махінацій і розрухи.

Ванга говорила, що в 2018 році переможе на виборах Володимир Путін, але відхід його буде несподіваним для всіх.

Нагадаємо, пророцтва найвідомішою провісниці Ванги про Третю світову війну не дають спокою людству ось вже більше двадцяти років. Чи настане ця війна, коли вона почнеться і що мала на увазі велика ясновидиця?

Як повідомляв портал "Знай.uа", західні журналісти обговорюють передбачення провидиці Ванги.

Також "Знай.uа" писав, як помре Володимир Путін: під час сексу, від хвороби чи від найманого вбивці.