НАБУ встановило, що при будівництві "Стіни", в схему була задіяна фірма, в якій працював тільки один чоловік.

Як пише "РБК-Україна", прикордонники перерахували гроші трьом компаніям, які повинні були побудувати стіну. Після вони перевели кошти "Кит-Трейд". Слідчих зацікавила остання фірма, однак знайти її так і не змогли. З'ясувалося, що єдиним працівником в цій фірмі був директор, який перевів у готівку 4 мільйони.

"Це дає підстави вважати, що ТОВ" Кит-Трейд "є фіктивним підприємством і будь-яких робіт з облаштування державного кордону не виконував", - йдеться в документах НАБУ.

Слідство знайшло одну жінку, яка винагорода видала іншому громадянину довіреність на здійснення діяльності.

"Про діяльність ТОВ" Кит-Трейд "їй нічого не відомо, вона працює прибиральницею, таке підприємство їй не знайоме і повноваження керівника ТОВ" Кит-Трейд "вона не здійснювала. Печатки підприємства не було, в квітні 2015 року видала довіреність незнайомого чоловіка на здійснення дій від свого імені, за що отримала 500 гривень ", - вказується в документах, які надані суду.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Сергій Притула розповів про заміжжя Лесі Нікітюк: "Буду співати на весіллі"

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що РФ почала дуже швидко будувати занадто потужні фортифікаційні споруди на державному адміністративному кордоні з терористичними республіками.