Президент Росії Володимир Путін вирішив не заглиблюватися в проблему корупції в російській владі. Він вирішив замість цього обговорить тему України.

Відео з епічним виступом глави Кремля опублікували в Twitter. Путін під час зустрічі з учасниками освітнього центру "Сіріус" почав розповідати про важку, на його думку ситуацію в Україні, замість того, щоб відповісти на питання про корупцію в російській владі.

Президент заявив, що сусідня країни і її чиновники "захлинаються в корупції".

"Не можна тільки спекулювати на проблемі корупції, вона у всьому світі поширена, а в країнах з перехідною економікою, де ще не відрегульовано законодавство ... ще не в повному обсязі працюють навіть економічні закони. Там вона наростає, це корупція. Дивіться, що відбулося у наших сусідів. Влада прийшли на хвилі боротьби з корупцією ... Україна захлинається у корупції ", - сказав Путін.

Популярні новини зараз

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Показати ще

Уміння уникає відповіді і переводить тему викликало бурхливу реакцію в соцмережах. Користувачі назвали це його класичним трюком, який він використовує багато років.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російський президент Володимир Путін на саміті G20 шантажував лідерів держав.