Останні роки показали, яку дорогу ціну змушені платити українці за свою незалежність. І особливо зараз,коли на східних рубежах ворог впритул підступає до наших позицій. Відбиваючи атаки противника, держава втрачає своїх кращих синів. Для когось це – лише зведені дані з АТО. Але не для батьків та друзів, які проводжають загиблих героїв в останню путь.

Наслідки військового протистояння, жорстокі реалії життя показав наочно на сторінці у Facebook російський журналіст Олександр Тверський. Ці кадри підтверджують те, що наші воїни готові боротися за цілісність батьківщини . Навіть ціною життя.

Дивіться: прощання із загиблим українським воїном Андрієм Добровольським

Первые кадры - это похороны защитника Украины Андрея Добровольского, убитого 17 ноября российскими оккупантами. А далее... а дальше родился небольшой клип у меня. Строго не судите, я в этом не профессионал, просто очень хочется отразить, донести, докричаться. Да и просто, что на душе. Посмотрите, что вы несете Украине - какие беды и горе. И в тоже время, посмотрите,обреченные захватчики, с каким великим народом вы связались.

Posted by Александр Тверской on Saturday, 25 November 2017

"Перші кадри - це поховання захисника України Андрія Добровольського, вбитого 17 листопада російськими окупантами. А далі ... А далі народився невеликий кліп у мене. Суворо не судіть, я в цьому не професіонал, просто дуже хочеться відбити, донести, докричатися. Так і просто, що на душі. Подивіться, що ви несете Україні - які біди і горе. І в той же час, подивіться, приречені загарбники, з яким великим народом ви зв'язалися ", - прокоментував автор ролику.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

В Україні виявили фальсифікат олії з рослинними жирами: у Держпродспоживслужбі попередили українців про небезпеку

Набої під Радою, флеш-моб нардепів і сутички із "самозахватом" Тищенка – перший день зими для нардепів видався просто шаленим

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Показати ще

Українці не стримували емоцій. Справді, побачити таке і залишатися спокійним, практично не можливо. Відео стало вірусним всього за кілька годин, адже Тверський – один із небагатьох росіян, який не боїться говорити правду всьому світу. Нехай і неприємну і дуже страшну.

Як повідомляв портал "Знай.ua", ОБСЄ оприлюднила відео запеклого бою на Донбасі.