Суто військового вирішення майбутнього тимчасово окупованих територій поки що немає. Але розповсюджена сьогодні у політичних колах теза про те, що "треба відрізати Донбас, якщо не можна його відвоювати", просто недоцільна і точно не спрацює.

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, передає ZN.UA.

"Є вектор застосування сили, військової сили, зараз він зосереджений саме на окремих територіях Донецької і Луганської областей. Як тільки знайдуться, вибачте за такий гучний вислів, зрадники України, які спробують впровадити відділення цих територій, на наступний день цей вектор фізичної сили буде направлений на іншу територію нашої держави. Ніяких сумнівів у цьому ні в кого не повинно бути", - підкреслив він.

За його словами, "інфекція відділення" - це зворотний бік того ж сепаратизму.

"Вона настільки глибоко в'їлася в суспільство, що у приватній розмові від одного з найвищих посадових осіб нашої держави я почув: "А навіщо нам повертати Донбас, ти уявляєш, скільки туди грошей треба буде вгатити?" І це людина, яка, в принципі, займається розробкою та впровадженням державної політики. Я впевнений, що це не домінуюча думка, але такі люди є навіть в урядовому середовищі", - розповів Тука.

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

Дивіться: Тука: "я не бачу військового вирішення ситуації на Донбасі"

Як повідомляв портал "Знай.uа", Україна отримала бойову техніку від США.