Астрологія - наука, що викликає у багатьох українців недовіру, в той час як за кордоном ця спеціальність стоїть в одному ряду з усіма іншими. Професійні астрологи, які захистили докторські, підкреслюють, що прогнози, які ми читаємо в газетах та інтернеті, мають мало спільного зі справжніми передбаченнями. Особливий знак і зумовленість долі є не тільки у людей, але навіть у країни.Так, в студії Знай.ua доктора астропсихологічних наук Юрій Буянов та Олена Осипенко розповіли, під яким знаком зодіаку живе Україна і про що це говорить. Виявляється, наша країна - Діва, і це не випадковість: дата, час і місце проголошення незалежності визначили її долю.

"Діви - це великі трудівники, виконавчі, працьовиті люди. Місяць уособлює народ, Місяць перебуває у Водолії. Водолії - це люди, які люблять свободу і незалежність. Україна народилася в повний Місяць, і тому перебуває в опозиції з керівництвом. Це триватиме до тих пір, поки народ і уряд не знайдуть спільну мову", - розповів Буянов.

Астрологи впевнені, що така ситуація йде українцям на руку: постійна боротьба веде до розвитку країни. Вимогливий народ не дає уряду розслабитися, а тому обидві сторони постійно тримаються напоготові, а в ідеалі Україна і влада повинні стати як інь і янь. Крім того, астрологи заявили, що корупція - одна з головних проблем - була визначена заздалегідь.

Популярні новини зараз

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Показати ще

Буянов пояснив: "У нас є слабке місце, така ахілесова п'ята, яка називається чорний Місяць. Він знаходиться в знаку Козерога, який за своєю суттю означає закон і порядок. Чорний Місяць - це знак "мінус", що означає недотримання закону і порядку. Це те, що ми називаємо корупцією. Тобто, корупцію у нас було закладено з самого початку при народженні".

Прогноз професійних астрологів на 2018 рік


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, вчені вигадали, як Сонце може допомогти в прогнозі погоди.