Похід до стоматолога в Росії жінці ледь не коштував життя. Стоматолог випадково виронив в горло пацієнтці голку і не зміг її витягнути. Жінці було дуже страшно.

У Челябінській області стався кричущий інцидент стоматологічної неуважності. Лікар приватної клініки під час прийому упустив голку прямо в горло пацієнтки. В результаті чого їй знадобилася госпіталізація, адже на місці витягти сторонній предмет не було можливості.

Жінка прийшла на процедуру видалення нерва в зубі. Для цього вона обрала приватну клініку. Крім того, у фахівця, який ледь не скалічив її, вона бувала раніше і довірившись досвідченому професіоналу, не боялася процедури.

"Десну знеболили, прибрали стару пломбу, видалили нерви, і тут-то і сталося це. Не знаю, яким чином, але інструмент довжиною 35 мм вислизнув з рук стоматолога. Тоді я відчула що щось зачепило стінку горла, закашлялася", - розповідає постраждала пацієнтка.

Популярні новини зараз

Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується зі своєю сестрою Ольгою: "Я обираю так жити"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла про ревнощі коханого до артистів: "Дуже"

Ніна Матвієнко приголомшила спогадами про дитинство і батьків: "Ненавиділа, говорила з могилами"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

Вона не відчула колючих або неприємних відчуттів, але дуже боялася, що через спазми горла голка може потрапити в дихальні шляхи. Стоматолог тут же оглянув горло в надії знайти і витягти предмет, але не зміг цього зробити. Полоскання горла, яке запропонував доктор, також не дало ніяких результатів. Тоді вже жінці довелось робити рентген, щоб визначити, де саме знаходиться сторонніх небезпечний предмет.

"Деякі лікарі вважають мене якийсь дурепою, спеціально проглотившей голку. Говорили, що я брешу і взагалі нічого не ковтала. Припускали, що голка зламалася і залишилася в зубі, а я проковтнула пластиковий наконечник", - згадує недовіру лікарів жінка.

Саме чоловік постраждалої в результаті вирішив відвезти жінку в хірургічне відділення магнітогорській лікарні. Після рентгену, який їй там зробили, стало ясно, що голка знаходиться в товстій кишці. Через кілька днів предмет вийшов природним шляхом, а жінка вирішила залишити її собі "на пам'ять".

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" журналіст розкрив правду про київських дитячих лікарнях.