Мережу зворушило весілля українського героя, бійця АТО Вадима Довгорука. У мережі багато людей, у тому числі й відомих, привітали молоду пару.

Вадим воював під Дебальцевим, де в одному із запеклих боїв за Донецький аеропорт був важко поранений, йому відірвало руку. Крім того, йому довелося переховуватися від окупантів. Тоді через 20-градусні морози боєць відморозив обидві ноги.

Життя просто висіло на волосині. Військовий пережив полон, а після обміну полоненими одразу потрапив до лікарні. Там медики зробили невтішний прогноз. Вадим крім руки ще й втратив обидві ступні, які довелося ампутувати.

Проте не дивлячись на пережите пекло, герой вистояв та показав справжню жагу до життя. А нещодавно ще й відгуляв пишне весілля. Його обраницею стала Ольга Сорока.


Популярні новини зараз

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

На сторінці Довгорука з'явилися фото та відео щасливої миті. Користувачі просто засипали закоханих привітаннями та щедрими словами подяки та поваги.

"Друзі! Прошу вас всіх привітати фантастично сильну духом людину - Народного Героя України, незламного спецназівця Вадима Вадим Довгорук - з днем його весілля! Щастя його новоствореній сім'ї ! Щастя - у всіх нескінченних роках сімейного життя!", - написав Борис Пенчук."Вітайте молоду родину !! бо це - НАШІ, рідненькі !! Їхнє кохання - стало справжнім прикладом мужності та самовідданості ! Тендітна красуня Олечка - і мужній велетень Вадим Довгорук, НАШ Герой України!", - також привітала пару Олена Шержукова.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", одним із перших в мережі привітав молоду родину Довгорук український музикант Святослав Вакарчук.