З анексією Криму і війною на Донбасі в Україні з'явився ще один клас - політичні біженці. Вони - колишні або нинішні громадяни України, яким миліші російські ідеали і які вирішили залишити свою країну і шукати щастя в Росії.

Однак українські біженці з Донбасу в Росії виявились нікому не потрібними – їх перевозять з області в область, вони скаржаться на відсутність грошей, житла і роботи.

Про це свідчить відео, опубліковане на Facebook сторінці користувача під ніком Жека Чан.

"Ні роботи не пропонують, ні житла, нічого. А через місяць сказали на вулицю виселять", - кажуть біженці, які на даний момент проживають в тимчасово наданих приміщеннях.

"Взагалі ми їхали в Тюмень, а приїхали не знаю куди", - відзначає один з них.

Біженці також скаржаться на те, що їх, що працювали на металургійних підприємствах, привезли в район, де головною сферою є (принаймні, теоретично) сільське господарство.

"Якого тут немає", - додає один з присутніх на записи.

Украинских беженцев в России футболяют из области в область

Posted by Жека Чан on Monday, 23 July 2018


У коментарях до відео українці не виявляють жалості до біженців, які виїхализ Донбасу на територію країни-окупанта Росії.

"Ні каплі співчуття немає чомусь до цих гнид продажних",
"Прозріння",
"Зрадників ніхто і ніколи не поважав і поважати не буде!",
"Понаїхали одні професора, академіки і топ-менеджери, а їх свиней пасти змушують", - пишуть користувачі.

Популярні новини зараз
Скандал із Ані Лорак не вщухає: з'ясувалися дикі подробиці концерту в Австралії Українці масово скаржаться на затримку пенсій: ПФУ намагається пояснити ситуацію Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина
Показати ще

Нагадаємо, українських переселенців в Росії зустрічають далеко не з розпростертими обіймами.

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий одеський сепаратист Єгор Кваснюк, який втік до Росії з України, скаржиться на ставлення російських чиновників до біженців з Донбасу.

Також "Знай.ua" писав, що українець, який втік з матір'ю в РФ і прийняв російське громадянство, записав сльозливе відео, в якому висловлює жаль про свій необачний вчинок.