Українець Ігор Книшов втік з матір'ю в РФ і прийняв російське громадянство. Він повернувся в "ЛНР" і зрозумів, що його там ніхто не чекає. Тоді він записав сльозливе відео, де висловлює жаль про свій необачний вчинок.

Пенсіонер показує на камеру свій паспорт і скаржиться на те, що більше не може отримувати пенсію і жити йому не на що. При цьому отриманий паспорт "ЛНР" ніяк не дозволяє йому вирішити фінансове питання.

"Коли я отримав громадянство і приїхав сюди, моє выплатное справу перевели в Новошахтинський пенсійний фонд Ростовській області в Росії. Я сильно страждаю, що я опинився без пенсії. Тут мені не платять, так як я здав український паспорт, я відмовився від українського громадянства, а "ЛНРовский паспорт" мені не допомагає. І я не можу прописатися в Красному Лучі, у своїй батьківській квартирі", - нарікає на свою долю чоловік.

Він стверджує, що вже більше року не отримує пенсію, тому що за російськими законами вона прив'язана до місця реєстрації. Він стверджує, що спочатку разом з матір'ю перебував в пункті тимчасового перебування біженців Донбасу на Поволжі. Однак потім все змінилося.

Популярні новини зараз
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Показати ще

"Але поганяли і в Кемерово, і в Іркутськ, і тому до Москви. І знову ми на Поволжі опинилися. Там ні даху над головою, ні роботи не було. Я в труні матусю рідну привіз", - розповідає чоловік.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" боевики з Донбасу проводять операцію по закидання агентури в підконтрольні Україні райони Донбасу.

Про це повідомив народний депутат Дмитро Тимчук в Facebook.

"Використовується три основних методи: "біженець-переселенець" (вже відходить, використовується рідко), "дезертирував бойовик" ("входить в моду", в окремих випадках відзначається навіть опрацювання легенди) і "перебрався до родичів" (іноді зустрічається різновид - "потерпілий" чиновник-перевертиш, в основному із середовища правоохоронної, судової системи або місцевих чиновників районного масштабу)", - написав Тимчук.