Терористи "ДНР" перетворили величезну, найвідомішу і дуже дорогий майданчик "Донбас Арени" в звичайний речовий ринок. Зараз там проводиться торгівля речами і функціонує звичайний виставковий центр.

Так, у п'ятницю, 20 квітня на об'єкті легендарного донецького "Шахтаря" відбулася виставка досягнень науки і промисловості в області охорони праці. Замість футбольних матчів майданчик тепер використовується під звичайні виставки і речову торгівлю для населення.

Так як на стадіоні "Донбас Арена" не проводиться футбол, терористи "ДНР" вирішили зайняти вільний простір тим, що їм цікаво і запропонували всім бажаючим ознайомитися з такими "здобутками", як макети будівель безпечних вентиляційних комплексів на вугледобувних підприємствах, обладнання для робіт вугільної та енергетичної промисловості, засобами індивідуального та колективного захисту.

Популярні новини зараз

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

Аліна Гросу оголилася просто в літаку після "пропажі": "Додому..."

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще

За 9 годин виставки її відвідали цілих 300 осіб. Про їх реакції на неймовірні досягнення не відомо. Однак саме проведення заходу ними було висміяне. Жителі Донецька відзначили його мізерність і те, що в порівнянні з аналогічною виставкою 2006 року, вона виглядала "бідненько.

Крім того, після того, як в мережі з'явилися нові фотографії "Донбас Арени", жителі Донецька дуже засмутилися. За рік захоплення об'єкта терористами, він прийшов в запустіння. Зараз там не наводиться ні футболу, ні концертів, а тільки розруха. Донеччанам дуже шкода дивитися на стан улюбленого стадіону.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", "Донбас Арена" за час окупації змінилася до невпізнання.