Терористи "ДНР" перетворили величезну, найвідомішу і дуже дорогий майданчик "Донбас Арени" в звичайний речовий ринок. Зараз там проводиться торгівля речами і функціонує звичайний виставковий центр.

Так, у п'ятницю, 20 квітня на об'єкті легендарного донецького "Шахтаря" відбулася виставка досягнень науки і промисловості в області охорони праці. Замість футбольних матчів майданчик тепер використовується під звичайні виставки і речову торгівлю для населення.

Так як на стадіоні "Донбас Арена" не проводиться футбол, терористи "ДНР" вирішили зайняти вільний простір тим, що їм цікаво і запропонували всім бажаючим ознайомитися з такими "здобутками", як макети будівель безпечних вентиляційних комплексів на вугледобувних підприємствах, обладнання для робіт вугільної та енергетичної промисловості, засобами індивідуального та колективного захисту.

Популярні новини зараз

Ведуча "Все буде добре" Матвєєва різко помолодшала – яскравий гардероб творить чудеса

Львів'яни врятували від страшної долі 13 малюків: "Хотіли зняти шкури"

Леся Нікітюк полізла у трусики до спокусливої білявки: "Зачекай…"

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

Показати ще

За 9 годин виставки її відвідали цілих 300 осіб. Про їх реакції на неймовірні досягнення не відомо. Однак саме проведення заходу ними було висміяне. Жителі Донецька відзначили його мізерність і те, що в порівнянні з аналогічною виставкою 2006 року, вона виглядала "бідненько.

Крім того, після того, як в мережі з'явилися нові фотографії "Донбас Арени", жителі Донецька дуже засмутилися. За рік захоплення об'єкта терористами, він прийшов в запустіння. Зараз там не наводиться ні футболу, ні концертів, а тільки розруха. Донеччанам дуже шкода дивитися на стан улюбленого стадіону.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", "Донбас Арена" за час окупації змінилася до невпізнання.