Стандартів за кількістю вживання води на добу не може бути, так як необхідно враховувати індивідуальні потреби організму. Саме тому рекомендація пити дорослій людині 2,5 літрів води є міфом.

Про це заявила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у себе на сторінці в одній із соціальних мереж.

"Єдиних норм споживання рідини не може бути, тому що це залежить від багатьох чинників, які слід розглядати в кожному конкретному випадку. Наприклад, наша їжа, споживана протягом дня, погода, одяг, робота кишечника, лактація та інше", - написала Супрун.

Міністр порадила пити воду тоді, коли відчувається спрага. А ось літнім людям і дітям потрібно нагадувати про пиття, тому що вони гірше розрізняють сигнали тіла про спрагу.

"Організм здорової людини влаштований таким чином, що завжди дасть знати про необхідність попити. Просто пам'ятайте, що коли займаєтеся спортом або вам дуже спекотно - то пити треба частіше", - пише міністр.

За словами Супрун, лікар може порадити пити більше води, якщо у пацієнта камені в нирках, інфекція сечовивідних шляхів або діарея.

Якщо людина часто відчуваєте сухість у роті, то це може свідчити про проблеми зі здоров'ям або пов'язано з прийомом ліків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поради в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун настільки полюбилися користувачам соціальної мережі Facebook, що вони вирішили присвятити їй жартівливий захід під назвою "Молитва за канонізацію Супрун з обмиванням манту і на холодному".

Творці івенту обіцяють провести молитву у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі 28 вересня, користувачі вже починають коментувати іронічну "ініціативу": "Можна зі своєю манту або будуть освячені Супрун?"

Варто нагадати, що в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун продовжує руйнувати міфи і ділиться з українцями корисними порадами про те, як зберегти своє здоров'я. Напередодні осені і пори збирання врожаю чиновниця нагадала громадянам важливі правила, як вести себе на городі без шкоди для здоров'я.

Нагадаємо, День Незалежності 2018: Супрун сунула свій ніс і сюди.

Як повідомляв Знай.uа, у Супрун відправили на карантин ще один медичний препарат.

Також Знай.uа писав, Супрун розповіла, як стрес впливає на здоров'я.