Якщо вашу картку "з'їв" банкомат - не панікуйте! Ви можете скористатися інструкціями, наданими фахівцями з контактного центру.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДля того, щоб повернути собі картку, яку "з'їв" банкомат, необхідно від 3 до 5 хвилин утримувати натиснутою клавішу "Скасування" і ні в якому разі її не відпускати.
Через деякий час банкомат запропонує вам скасувати операцію. Не відпускаючи клавішу "Скасувати" натисніть на екрані або через відповідну кнопку варіант "Так" і ви тут же отримаєте вашу картку назад.
Ось ще кілька порад на випадок, якщо банкомат не віддає вашу карту:
1. Можна почекати 10 хвилин, поки банкомат перезавантажиться.
Буває таке, що програмне забезпечення відновлює всі операції самостійно, і випльовує вашу карту назад.
2. Зв'яжіться з вашим банком або компанією, яка обслуговує банкомат.
Ви можете зателефонувати на гарячу лінію вашого банку, щоб повідомити їм про те, що трапилося і заблокувати картку. Якщо вдалося дізнатися номер компанії, яка обслуговує банкомат, то зв'яжіться з її працівниками. Компанія може запросити спеціаліста, який дістане вашу карту.
3. Спробуйте зрозуміти, чому вашу карту банкомат проковтнув.
Буває таке, що банкомат дуже повільно працює через маніпуляції, які проробили з ним аферисти. Іноді трапляється, що механізм вилучення не працює і виштовхує карту так, що видно тільки її край.
У США, наприклад, ваша картка виштовхується набагато раніше, ніж в Європі. Є декілька країн, у яких довжина пін-коду може відрізнятися від звичного нам чотиризначного.
Є ймовірність, що ви просто кілька разів ввели неправильний код.
4. Запишіть час і запам'ятайте розташування банкомату.
Запишіть час, коли банкомат проковтнув вашу карту. Згадайте якомога більше деталей: дату, місце, де ви знаходитеся, тип банкомата (якщо можливо).
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у Києві відбулося чергове звірячий напад на жінку біля банкомату. Чоловік побив жертву молотком, щоб відібрати у неї сумку.