Найближчим часом на окуповану територію ОРДЛО перекинуть бойовиків – спецназівців ВДВ Росії. Місце постійної дислокації відбіркових бойовиків – місто Кубинка Московської області, командир бригади гвардії-полковник Вадим Панків, повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Крім того, на Донбас прибуде 11-а окрема бригада (місце постійної дислокації – місто Улан-Уде, Республіка Бурятія, командир бригади гвардії - полковник Руслан Євдокімов.

"Особовий склад цих окремих підрозділів буде складатися із самих професійних і підготовлених військовослужбовців, які мають значний досвід бойових дій, а саме – не менше двох відряджень в зону бойових дій. Головним завданням даних окремих підрозділів ЗС РФ буде будь-якими можливими способами спровокувати підрозділи ЗС України на наступальні дії й просування вглиб території ОРДЛО з метою подальшого знищення максимальної кількості українських військовослужбовців. А також проведення швидкої контратаки як відповідь на "агресивні дії української сторони" для взяття під свій контроль додаткових районів Луганської області", - повідомив Тимчук.

Популярні новини зараз

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

За його словами, зараз на території ЛНР проводять заходи з підготовки інфраструктури для прийому і розміщення бойовиків. Крім того, основною метою, яку ставлять у Москві, є не створення "картинки" для російської пропаганди, а максимальне зниження морального духу українських військових через знищення великої кількості особового складу ЗС України.

За словами Тимчука, бойовики розраховують, що це повинно привести до значного зростання недовіри до вищого військово-політичного керівництва України, а також до швидкого прориву російських окупаційних військ у глибину підконтрольної українській стороні території Луганської області з подальшим закріпленням на нових позиціях.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що фейкові представництва "ДНР" закривають одне за іншим.