Посол Німеччини в Україні Ернст Рейхель назвав символічним жестом надання Україні від США протитанкових комплексів Javelin. Посол підкреслив, що вважає це засобом заходи на випадок можливої масової атаки з боку Росії.

"Необхідно прийняти до уваги, що згадане зброю з США - це озброєння, яке не має прямого відношення до бойових дій на Донбасі. Найбільш згадувані - це протитанкові ракетні комплекси "Javelin", але на Донбасі немає танкових боїв. Відповідно, постачання цього озброєння є символічною і є запобіжним заходом на випадок можливої більш серйозної атаки. Це не є внеском у безпосереднє вирішення конфлікту на Донбасі", - стверджує Рейхель.

При цьому, за його наступного твердженням стає зрозуміло, що Німеччина все ж дотримується принципу не надавати озброєння в зону нестабільності. Посол підкреслює, що Німеччина не хотіла б, щоб її озброєння використовувалося в зоні конфліктів, де гинуть люди.

Посол Франції Ізабель Дюмон висловила думку про те, що велика кількість зброї в зону конфлікту може збільшити ризик його використання. За її твердим переконанням, вирішення конфлікту на Донеччині має бути досягнуто тільки політичним шляхом.

Популярні новини зараз

Київське метро може подорожчати до 20 гривень

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Показати ще

Раніше Держдепартамент США схвалив можливий продаж Україні ракет і протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" після робочого візиту на тимчасово окупований Донбас американський сенатор Роберт Портман власними очима побачив: ніякі Мінські домовленості ворожа сторона не виконує, бойові дії досі в активній фазі, тому є всі підстави говорити про порушення перемир'я.

Він підкреслив, що США мають намір виділити на потреби української армії не тільки ракети і пускові установки "Джавелин" (Javelin), але і новітні снайперські комплекси. Гостра необхідність у цьому виникла небувалими провокаціями з боку проросійських "стрільців", в результаті яких до цих пір продовжують гинути десятки воїнів ВСУ.