Протягом наступних 20 років на нашій планеті настане мир. Повпливати на його становлення зможе наука і освіта.

Про це розповів Далай-лама XIV, буддистський духовний лідер.

Далай-лама дав пророцтво щодо майбутнього людства на планеті Земля. За словами духовного лідера, у найближчі 20 років у світі запанує мир, але для цього освіта та наука повинні навчити людей самоконтролю, альтруїзму та співчуттю.

Люди, яким зараз менше 30 років, уже зможуть спостерігати картину всесвітнього миру, за умови, що прописи Далай-лами будуть виконані.

Духовний лідер вважає, що при дотриманні вищеописаних принципів у загальному розвитку людства, геополітична напруженість не впливатиме на Землю негативно. Уже зараз люди почали ставитись один до одного набагато краще, як наслідок, світові запаси ядерної зброї почали скорочуватися.

Популярні новини зараз
Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Хворий на голову Іван "Гойда" Охлобистін вже ділить броню "Abrams": по 10 мільйонів за кожен Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", пророцтва найвідомішої провісниці Ванги про Третю світову війну не дають спокою людству ось вже більше двадцяти років. Чи настане ця війна, коли вона почнеться і що мала на увазі велика ясновидиця? Кожному з нас лише належить дізнатися про це.

Найчастіше питання про Третю світову болгарській провісниці задавали в розпал Холодної Війни між Америкою і Радянським Союзом, коли весь світ перебував на межі. І відповіді провидиці, як завжди, були досить складними для тлумачення. Обумовлюється це тим, що говорила стара провидиця на вельми рідкісному діалекті болгарської мови, та й з мовним апаратом під кінець життя у неї були серйозні проблеми.

Також портал повідомляв про те, що свою останню роботу про існування паралельних всесвітів британський астрофізик Стівен Гокінг віддав в науковий журнал Journal of High-Energy Physics всього за 10 днів до смерті.

Гокінг і астрофізик Джеймс Хартл вважали, що в результаті Великого вибуху склалося безліч всесвітів, які можуть значно відрізнятися від нашого.

В останній роботі Гокінг спільно з професором Томасом Хертог розвивають ідею Мультісвітів, намагаючись пояснити, як зрозуміти, в якому з них ми знаходимося.