Один із сюжетів на російському телеканалі НТВ присвятили «бурхливій реакції на Заході», яку викликало послання російського президента Путіна.

За версією пропагандистів, причина "ажіотажу" в тому, що «США були абсолютно впевнені, що у військовій сфері залишаються попереду планети всієї, але тепер виявилося, що ситуація дещо змінилася».

Цю точку зору в програмі висловив Деніел Патрік Уелш, представлений як американський політичний аналітик: «Ця істерія пов'язана з тим, що США щиро вважали, що у військовій сфері випереджають Росію. Для тих, хто стоїть біля керма Америки, було немислимо, що Росія і Китай можуть наздогнати нас і стати реальною загрозою. Це вже було раніше, коли Штати хотіли зруйнувати СРСР і витрачали, витрачали, витрачали на це гроші. Але тепер зовсім інша справа — трильйони доларів, які американці вливають в оборонку, пустили за вітром. Це просто повний провал».

Популярні новини зараз
Нова війна, тепер космічна: астрономи розповіли, як НЛО прилетять боротися за воду Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким
Показати ще

Хто ж цей аналітик, робить такі сміливі висновки? Деніел Патрік Велш (або Уелч, в російських ЗМІ його прізвище Welch передають по-різному) живе в передмісті Бостона Сейлемі, разом з дружиною він містить приватну школу. На своєму сайті, де він іменує себе «письменник, співак, перекладач, активіст — „співаючий поет“» Велш торгує диск зі своїми піснями, написаної не їм книгою, критикує американську зовнішню політику, а також листівками і милом.

Своїх книг у цього письменника, мабуть, немає, але статті про політику він час від часу публікує в маловідомих інтернет-виданнях, таких як Truth Out, Consortium News, Third World Traveler. В основному він критикує американську політику, яку вважає мілітаристської і експансіоністською. Велш співчуває сепаратистам на сході України, а її офіційна влада називає «хунтою, контрольованого Вашингтоном».

Як повідомляв портал "Знай.uа" період довгого миру, якщо вірити назвами істориків, почався зовсім не відразу після розбитих планів нацистів. Між Другої і Третьої світової – відносно невеликий проміжок часу, що доводять виключно сухі математичні розрахунки і прогнози.