Найманець приватної військової кампанії "Вагнер" розповів про звірства бойовиків "ЛНР" та "ДНР", які вони вчиняють над полоненими українцями.

Троє представників командування "ПВК Вагнера" погодилися на умовах анонімності дати інтерв'ю журналісту Радіо Свобода. Вони розповіли про те, як їхні бойовики воювали на Донбасі. Самі ж командири брали активну участь як у війні на Донбасі на стороні терористів, так і у війні в Сирії.

Як відомо, найманці ПВК "Вагнер" забезпечували прикриття регулярних підрозділів армії ЗС РФ у боях на Донбасі та у Сирії, виконували різні доручення Москви.

Один з командирів "вагнерівців" зазначив, що ті, хто потрапляв до них у полон – все одно помирали, але ще й через тортури.

Так, за словами російського найманця, від полонених отримували потрібну інформацію і вбивали їх. А щоб отримати дані, найманці застосовували до полонених різноманітні тортури – прострілювали якусь частину тіла, відрізали пальці, вуха, або витягували очі чайними ложками.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

8 березня та 1 травня скасують? У міністерстві ухвалили остаточне рішення

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

"У мене є фахівці, які витягують ложкою очі. Видовище шокуюче. Беруть дві чайних ложечки, підчіпляти треба знизу і зверху, – і око висить. Його потім можна вставити назад",– розповів головоріз.

В той же час найманець зазначив, що самі вони бояться потрапити у полон до терористів "Ісламської держави", оскільки ті виробляють такі самі звірства. Щоб не потрапити в полон, вагнерівці пришивали гранати до бушлатів біля ключиці, щоб можна було вчасно висмикнути чеку і щоб навіть ніхто не зміг опізнати потім тіло.

"В полон не можна потрапляти, не хочеться у помаранчевому комбінезоні приносити задоволення в ютубі. Там така війна, що не церемоняться, всі чудово розуміють, що полон – це смерть через тортури", – наголосив російський найманець.

Зазначимо, що приватна військова компанія "Вагнер"– це російська нелегальна приватна військова структура, яка брала участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків та в Сирії на боці Росії. Бійців компанії неодноразово нагороджував державними нагородами за особистими неопублікованими наказами президент Росії Володимир Путін.

Як повідомляв портал "Знай.ua", недалеко від Краснодару знайшли базу російської ПВК "Вагнер" . Вона знаходиться в 30-ти кілометрах від міста, поблизу хутора Молькіно. Це відносно далеко від південного сходу України, а тим паче від Сирії, але саме тут готують майбутніх найманців, котрі згодом візьмуть участь у бойових діях, в тому числі на Донбасі та в анексованому Криму.