Духовний лідер кримських татар Саїд Ісмагілов прокоментував ситуацію з полоненим на Донбасі російським контрактником Віктором Агєєвим.

Відповідну думку він публікував у Facebook.

"В мене немає співчуття ні до полоненного російського військового, ні до його матері. Один приїхав вбивати нас з вами, і вбив би, якщо б ми потрапили в його приціл. Інша б хизувалась своїм "сином-героєм" і чекала його вдома", – написав Ісмагілов.

Однак, він співчуває українцям, яких захопили російські кати в окупованому Криму та на Донбасі. До них відносяться: Ігор Козловський, Ахтем Чийгоз, Ільмі Умеров, Станіслав Асєєв та безліч захисників.

Ісмагілов вважає, що справедливіше було б обміняти 20 українських воїнів на одного Агєєва. Таку цифру він пояснив, як "додана вартість". Тому що російський контрактник прийшов в Україну вбивати, а не навпаки.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", Агєєв прибув на Донбас вбивати українських воїнів за контрактом з Новочеркаська. Після того, як його взяли в полон, мати контрактника слізно попросила президента Петра Порошенка дозволить зустрітися з сином. Їй дозволили це зробити. І 21 липня вона прибула в Україну.