Співробітники поліції та СБУ виявили у Запорізькій області злочинну групу, яка незаконно виловила 22 тонни риби у Каховському водосховищі.

Про це повідомили у прес-службі Національної поліції у Запорізькій області.

Браконьєри орудували поблизу міста Енергодар за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки ліскової.

#Запоріжжя: правоохоронці припинили факти масового знищення риби В результаті спецоперації Служби безпеки України та...

Posted by
Поліція Запорізької області on Thursday, 10 May 2018

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили" Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще

"Виловлені водні живі біоресурси на вантажних автомобілях переправляли у приміщення, обладнане під холодильні камери, в одному з сіл Василівського району. В подальшому риба реалізовувалась на продовольчих ринках області", – зазначили у повідомленні.

Наразі встановили причетність до протиправної діяльності п’ятьох мешканців Запорізької області віком від 18 до 43 років.

Під час операції правоохоронці вилучили 41 сітку ліскову, 3 човна з моторами, 1262 ляща, 2 карпа, 2 карася, 1 судака та 1 сома. Крім цього, у порушників виявили близько 300 ящиків із замороженою рибою. Збитки державі оцінили у 4 мільйони гривень.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження. Підозрюваним загрожує штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3-х років, або позбавлення волі на той самий строк з конфіскацією пристроїв промислу.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", в селі Будо-Горобці Малинського району в лісі знайшли останки двох вбитих браконьєрами лосів.

Про це повідомляє у Facebook Держекологічна інспекція в Житомирській області.

"В результаті проведених заходів в лісових угіддях виявлені останки туш двох лосів (голови, копита, нутрощі і шкури), які свідчили про те, що мисливці нашвидку обробляли туші тварин", — сказано в повідомленні.

Зазначимо, що слідчі Малинського відділення поліції вже розпочали кримінальне провадження за статтею 248 (незаконне полювання) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, у Запорізькій області дії чиновників Департаменту екології та компанії підрядника стали причиною загибелі більше ніж 60 тисяч риб. Це завдало збитків державі в розмірі 93 млн грн. Про це повідомляє прокуратура Запорізької області.