В мережі з'явилося нове фото одного з пляжів в окупованому Росією Криму, яке демонструє повну відсутність туристів. Відповідний знімок опублікований в Twitter Kosstik.

"Вчора було порожньо - турист дідів на палицях тягав. Сьогодні вже можна заповнити собою набережну на вечірній прогулянці", - підписав блогер знімок з одиноким туристом на пляжі.

Варто зазначити, що нещодавно жителі Одеси передали "аншлаговий привіт" пустуючим пляжам Криму. Пляжі окупованого Росією Криму, що колись користувалися популярністю в українців, як і раніше залишаються безлюдними. Так, користувачі в мережі показали знімки безлюдних кримських пляжів, незважаючи на теплу сонячну погоду і травневі свята.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський поділився планом Б на випадок його вбивства: "Ми готові" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

"Коктебель. Травневі свята. Людей — разів у десять менше, ніж до окупації. До речі — травневі вважаються індикатором туристичного сезону", — зазначено у підписі до фото.

На опублікованих фото можна побачити, що кількість людей на пляжах можна перерахувати буквально на пальцях однієї руки. Набережні, за якими раніше бродили натовпи туристів, сьогодні пустують.

Тим часом, на відміну від кримських, одеські пляжі вже повні туристів і місцевих жителів, які заполонили міські зони відпочинку. У мережі публікують фото, на яких можна побачити, що незважаючи на початок сезону, пляжі вже повні людей.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що кримські санаторії опинилися у дружини Пєскова. Днями стало відомо, що відомі санаторії в Криму були продані і, за дивним збігом, новою власницею їх виявилася дружина прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова Тетяна Навка. Про це повідомив блогер під ніком Кримський бандерівець.

Блогер розповів, що нещодавно були продані санаторії "Юність", "Піонер", "Червоний маяк" та санаторій ім. Семашко в Сімеїзі. Кримський бандерівець стверджує, що йому цю інформацію повідомили місцеві джерела. Вони стверджують, що власницею всіх вищезазначених об'єктів стала дружина прес-секретаря Путіна Тетяна Навка. Жінка могла отримати в якості подарунка численні санаторії.