Днями стало відомо, що відомі санаторії в Криму були продані і, за дивним збігом, новою власницею їх виявилася дружина прес-секретаря президента Росії Дмитрия Пєскова. Про це повідомив блогер під ніком Кримський бандерівець.

Блогер розповів, що нещодавно були продані санаторії "Юність", "Піонер", "Червоний маяк" та санаторій ім. Семашко в Сімеїзі. Кримський бандерівець стверджує, що йому цю інформацію повідомили місцеві джерела.

Джерела стверджують, що власницею всіх вищезазначених об'єктів стала дружина прес-секретаря президента Тетяна Навка. Жінка могла отримати в якості подарунка численні санаторії.

На даний момент окупантами не розкриваються подробиці угоди. При цьому місцеві жителі шоковані подією. Для них це означає закриття пляжів на територіях цих санаторіїв для відвідування звичайних людей.

Популярні новини зараз
Росіянам у Туреччині креативно подякували за "Байрактари" для України: "Податки від відпочинку підуть на виробництво" Головне на ніч, 3 липня: правда про полон від Тайри, спітніле задоволення Нікітіної, ціни на квартири і гарячість Юлії "Зайки" з "Холостяка" Гордон розкрив головну "таємницю" пропагандистки Скабеєвої, ще й роман із Соловйовим приписав: "У них кохання" Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"
Показати ще

До цього подібна ситуація сталася з пляжем "Черевик". На його відвідування було встановлено заборону і це спровокувало мітинг, на якому люди навіть просили президента РФ Володимира Путіна про допомогу.

До цього звернення до "чолі" Криму Аксьонову і Путіну у вигляді листів надходили від жителів Сімеїзу. Вони просили залишити санаторії "в структурі Моз". Але їх прохання було проігнороване.

Відзначається, що співробітників названих санаторіїв, які живуть у гуртожитках, вже готують до виселення. А самі санаторії з багатою і тривалою історією, мають намір закрити.

"З-за того, що санаторії припиняють своє існування, роботи у селищі майже немає. Населення зосереджується на здачі житла в оренду та обслуговуванні туристів. Тому симеизцы вимагають зберегти доступ на пляжі й у парки як умова приватизації виставлених на продаж санаторіїв", - пишуть місцеві СМИю

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" створення помісної православної церкви в Україні викликало хвилю невдоволення в Кремлі – наближені до Путіна заявляють, що ні в якому разі не підтримають цю ідею.