Керівництво Національного медуніверситету імені Богомольця змушує студентів і викладачів 26 лютого оголосити безстроковий страйк. У Міністерстві охорони здоров'я закликають не допустити зриву навчального процесу в університеті.

– До представників Міністерства охорони здоров'я України звертаються стурбовані викладачі та студенти НМУ з інформацією, що керівництво університету змушує студентів і науково-педагогічних працівників почати 26 лютого так звану безстрокову всеуниверситетськую страйк. Згідно з інформацією, всі навчальні корпуси будуть закриті, крім фізико-хімічного корпусу, де буде розміщуватися так званий "страйккомитет", – йдеться в повідомленні.

При цьому в міністерстві зазначають, що поширюється неправдива інформація про нібито блокування Минздавом виплати стипендій і зарплат в НМУ, хоча "університет самостійно проводить відповідні виплати з казначейських рахунків".

– Звертаємося до студентам і викладацькому складу університету не піддаватися на провокації та маніпуляції керівництва НМУ і не зривати навчальний процес, – відзначають в міністерстві.

Популярні новини зараз
Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Варто відзначити той факт, що Моз 20 лютого усунув Катерину Амосову від виконання обов'язків ректора НМУ. Офіційна причина – керівництво не уклало договір з Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів Крок, таким чином зірвавши проведення обов'язкового іспиту для студентів-стоматологів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" адвокат сім'ї загиблої студентки медичного університету ім. Богомольця Мукаддас Нарсилаевой спираючись на власне розслідування, простежив шлях дівчини в день, коли її востаннє бачили живою.