Керівництво Національного медуніверситету імені Богомольця змушує студентів і викладачів 26 лютого оголосити безстроковий страйк. У Міністерстві охорони здоров'я закликають не допустити зриву навчального процесу в університеті.

– До представників Міністерства охорони здоров'я України звертаються стурбовані викладачі та студенти НМУ з інформацією, що керівництво університету змушує студентів і науково-педагогічних працівників почати 26 лютого так звану безстрокову всеуниверситетськую страйк. Згідно з інформацією, всі навчальні корпуси будуть закриті, крім фізико-хімічного корпусу, де буде розміщуватися так званий "страйккомитет", – йдеться в повідомленні.

При цьому в міністерстві зазначають, що поширюється неправдива інформація про нібито блокування Минздавом виплати стипендій і зарплат в НМУ, хоча "університет самостійно проводить відповідні виплати з казначейських рахунків".

– Звертаємося до студентам і викладацькому складу університету не піддаватися на провокації та маніпуляції керівництва НМУ і не зривати навчальний процес, – відзначають в міністерстві.

Популярні новини зараз
Українці похилого віку отримають допомогу на проживання: кого підтримають грошима Чекати ще довго, доживуть не всі: астролог пояснив, коли війна піде на спад Покупку цитрусових краще відкласти: експерти попередили як зміниться вартість фруктів найближчим часом "Не ведіться на це": адвокат розповів про популярну аферу газовиків
Показати ще

Варто відзначити той факт, що Моз 20 лютого усунув Катерину Амосову від виконання обов'язків ректора НМУ. Офіційна причина – керівництво не уклало договір з Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів Крок, таким чином зірвавши проведення обов'язкового іспиту для студентів-стоматологів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" адвокат сім'ї загиблої студентки медичного університету ім. Богомольця Мукаддас Нарсилаевой спираючись на власне розслідування, простежив шлях дівчини в день, коли її востаннє бачили живою.