"Можна вже починати. Ми запізнились, вибачайте…" - вигукнув хтось з групи велосипедистів, які веселою юрбою оточили глядачів і музикантів. Нереально чудовий вечір наповнили звуки струнного квартету. Поряд з музикантами вишукувались люди з партитурою в руках. Всі присутні були впевнені, що під чарівний акомпанемент класичної музики джентльмени і леді точно заспівають…. Але вони, неочікувано, почали декламувати дитячу казку, розписану в ролях – "Колись було не так, як десь: У світі діялись дива; Колись було, як вип’єш меду…То що й казать! Полинеш десь..".

Автор репрезентованої казки з короткою назвою "ОХ", Михайло Іванович Жук – філософ, художник, професор Української академії мистецтв, проректор Художнього інституту в м. Одеса. Михайло Іванович був видатною постаттю в Українському культурному середовищі початку 20 століття. Ним було намальовано понад 20-ти творів українських діячів культури, проілюстровано багато творів українських письменників. Написано спогади про Лесю Українку, Івана Франка, Михайла Коцюбинського.

"Запросивши друзів на музичний вечір - казкову виставу, ми мріяли, щоб всі присутні, особливо діти, отримали справжнє емоційне задоволення. На мою думку, казки від справжнього майстра - казкаря, яким безсумнівно був Михайло Іванович, повинні приносити нашім дітям радість і можливість вивчати рідну мову на яскравих автентичних прикладах давньоукраїнської спадщини. Сьогодні ми, в рамках проекту "Оберіг суспільства", репрезентували також ще одне цікаве видання – казку "Золота Гора" фольклориста Наталії Забіли. До речі,це видання наші друзі з історико – культурологічного об’єднання "Оберіг Часу" надрукували шрифтом Брайля для дітей з вадами зору. Сьогодні ми подарували і цю цікаву казку нашім маленьким друзям. Сподіваємось, що цей вечір для нас був маленькою, але все ж таки казкою" - поділилась враженнями від вечора організатор та автор ідеї Оксана Больба.

Казка продовжувалась до пізнього вечора. Дітей пригощали морозивом,а музиканти струнного квартету "Summer" наповнили всіх присутніх позитивом на цілий тиждень. Бо за тиждень, організатори вечора обіцяють знову щось неочікувано приємне. Будемо чекати!