Останнім часом почастішали негативні відгуки про роботу охоронців мережі супермаркетів «АТБ-Маркет». Люди скаржаться на підвищену «увагу» до покупцям, хамство і незаконні перевірки особистих речей відвідувачів «АТБ».

Так, користувачі одного з публічних форумів пишуть, що охорона «АТБ» буквально стоїть за спиною поки покупець вибирає товар.

«Занадто пильну увагу охоронців. Ходиш по залу, стоять по кутках, вибираєш стоїть за спиною, розраховується на касі, сопе на вухо Я ж вам вже три роки ходжу, і постійний покупець. Ну і що що ми прискіпливо дивимося дату і читаємо виробника? Дивіться відео, не заважайте купувати!!!», - написав гість форуму.

Покупці також скаржаться на прямі звинувачення охорони у крадіжці продукції магазини.

«Охоронці будують з себе цереушников звинувачуючи всякого що він вкрав щось, бо їм здалося так. Якщо здається їм нехай хрестяться. Взагалі зайвий раз заходити купувати туди не хочеться. Якийсь неприємний осад після відвідування», - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
ЗСУ завдали точного удару по окупантам у Мелітополі: "Аеродрома вже не існує" Ольга Сумська із сумом в очах розповіла про подію, що трапилась вперше з початку війни: "А відчуття таке, наче вчора" Катерина Кухар із "Танців із зірками" розповіла про важкий виклик, який кинула їй війна: "Час складних рішень" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Такі усні звинувачення нерідко закінчуються обшуками і навіть побиттям відвідувачів «АТБ».

Нагадаємо, в кінці листопада охоронці одного з столичних «АТБ» за дверима магазину шукали горілку у жінки з дворічною дівчинкою.

А в жовтні 2016-го біля іншого «АТБ» у Києві на очах у перехожих та відвідувачів двоє охоронців магазину жорстоко побили літнього чоловіка.

Цікаво, що подібні випадки траплялися і раніше. У 2015 році в одному з магазинів «АТБ» в аннексированном Криму (Керч) охорона накинулася на покупця, змушуючи її оплатити впав, нібито з її вини, товар з полиці.

До речі, мережа супермаркетів «АТБ-Маркет» працювала в Криму аж до літа 2017 року. В 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року. Не дивлячись на так звану «продаж» ПУДа оточення міністра сільського господарства РФ Олександра Ткачова влітку 2017-го, менеджери АТБ працюють у його структурах досі. Співвласники компанії Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун були звинувачені у зв'язках з Росією, відмиванні грошей та сепаратизмі.