Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України повідомив, що ПриватБанк - це фінансова піраміда, яку будували роками.

Також він назвав суму, яка була вкрадена після революції.

"Сума збитку, яку зараз встановлено у виробництвах НАБУ становить понад 150 млрд гривень. Це те, що було вкрадено вже після революції. Левову частину цих коштів складають кошти, виведені з Приватбанку", – заявив Ситник в ході виступу у Верховній Раді.

Як говорить сам директор НАБУ, розслідування справи щодо фінансової установи триває.

"Це розслідування стосується як топ-менеджменту "Приватбанку" і їх можливих незаконних дій перед націоналізацією, так і працівників НБУ, які можливо причетні до незаконних дій при націоналізації "Приватбанку". Розслідування триває, воно дуже складне", – підкреслив Ситник.

Популярні новини зараз
Українці ломляться у ТЦК перед ухваленням нового закону про мобілізацію: але добровольцями "майже не пахне" Заплатите за троюрідну тітку, яку ніколи не бачили: на українців хочуть повісити борги померлих родичів Комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію
Показати ще

Він заявив, що поки не знає, коли прозвучать підозри у справі, але впевнений, що "вони там будуть".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", клієнтів Приватбанку обчищають за оригінальною схемою. Кредитні картки клієнтів банків та їх мобільні телефони - технічна база, на якій шахраї розгорнули в Україні нову злочинну схему.

Основою шахрайської операції є отримання зловмисниками інформації про номер телефону клієнта банку, а також про номери його близьких родичів (на них люди дзвонять зазвичай найбільш часто).

Також портал повідомляв про те, що націоналізований Приватбанк порадив користувачам соціальної мережі Instagram не надавати значення сумнівним посиланнях і не реєструватися на сторонніх сайтах.

Також у банку радять ні за яких обставин не передавати свої персональні дані шахраям. Про це стало відомо завдяки повідомленням банку.

Крім того, нагадаємо, що українців попередили про нової старої афери з банківськими картами. У нашій країні продовжують орудувати шахраї, які представляються співробітниками служби безпеки різних банків, щоб випитати секретні дані про банківські карти.