Окупаційна "влада" так званої ЛНР ввела "імпортні мита на пиво з сусідньої самопроголошеної ДНР. Відповідна заява з'явилася у постанові ради "міністрів ЛНР".

"До 31.12.2018 ввізне мито на пиво солодове, вироблене в Донецькій Народній Республіці, стягується в розмірі 5% від митної вартості товару", - сказано в "документі".

Мабуть, сама "влада" забула, що ще в січні 2018 року обидві сторони (ЛНР і ДНР) підписали протокол про намір створити "єдиний митний простір". І ще в квітні ватажок терористів ДНР Олександр Захарченко розпорядився ліквідувати мита для товарів, які вироблені на території, підконтрольній угрупованню ЛНР.

Популярні новини зараз

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" ситуація на Донбасі загострилася через наказу ватажка "ДНР" Олександра Захарченко наносити ураження військової техніки ЗСУ в районі бойових дій.

Про це заявив військовий журналіст, координатор групи "Інформаційне опір" Костянтин Машовець, передає "Апостроф".

"Окупаційні формування намагаються це так зване "розпорядження" виконувати. Вони завдають ударів по заздалегідь розвіданих цілей. Наприклад, в районі Талаковки вони завдали удару по тилового пункту управління. В районі Торецка намагалися накрити склад однієї з механізованих бригад. Потрапили, правда, лікувальним установам у місті. Це нібито відплата за обстріл мирних кварталів", - повідомив Машовець.

За його словами, це акція інформаційно-пропагандистського характеру, а не військового призначення.

Ефекту від таких акцій у військовому плані ніякого, вони нічого цим не домагаються, результативність цих вогневих нальотів ніяка", - підкреслив експерт.