Екс-ватажок терористичного угруповання "Схід" Олександр Ходаковський і його оточення розчарувалися в Росії: як в її риториці, так і у вчинках. Тепер борці за "русскій мір" не можуть вірити всій Росії, а тільки "російським людям".

Обурено-сумний відгук бойовик залишив в соціальній мережі ВКонтакте. Окупанти цікавляться, чому в 2014 році риторика була одна, а тепер зовсім інша. "Відповідаю: тому що тоді ми вірили всій Росії, а тепер тільки російським людям", - пише Ходаковський.

Також бойовик розповів, що повне розчарування настало тоді, коли Віктор Медведчук, Леонід Кучма і Михайло Зурабов (колишній посол РФ в Україні) приїхали в Донецьк на переговори.

"Зурабов сів разом з нашими супротивниками, і в ході зустрічі болісно реагував на наші репліки на адресу України. Це справило неприємне враження, але в родині, як кажуть... Потім стало зрозуміло, що це типово для російської політичної еліти", - резюмував бойовик і додав, що господар Кремля Володимир Путін знищує саму ідею "руского міра".

Коментатори теж не промовчали:

Популярні новини зараз

Олена Зеленська на виборах зробила те, на що не наважувалася жодна перша леді: на одній хвилі з українцями

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що більше половини росіян остаточно розчарувалися в президенті: ніякі позитивні зміни в країні не асоціюються з ім'ям Володимир Путін.