На базі харківського заводу імені Малишева випробували український танк "Оплот".

Відповідний ролик опублікований на каналі в YouTube.

Відомо, що бойові машини українського виробництва найближчим часом постачатимуть до Таїланду. Крім того, харківські фахівці готують цілу партію до тендеру у Пакистані, де головним конкурентом "Оплоту" стане китайська військова техніка. Український танк може розвивати швидкість до 70 кілометрів на годину і до 35 кілометрів – заднім ходом.

Потужності "Оплоту" на полі бою додає оптико-електронна система протидії "Варта", яка попереджає про наближення загрози за допомогою лазерного опромінення.

Керується система пультом та чотирма спеціальними блоками, що реагують на лазерні промені.

Популярні новини зараз
Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати ПриватБанк попередив про ліміти на готівкові операції: які обмеження у березні Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться Індексацію розширили: хто отримає більше у березні
Показати ще

"Варта" може також працювати в автономному режимі і створювати димову завісу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", майбутніх українських танкістів готують за методами ведення бойових дій, що використовувалися на Донбасі.