Реклама Ощадбанку викликала скандал в мережі через прояви сексизму.

У ролику банку дівчині задають питання, як їй працюється з чоловіками? "Прекрасно, просто включаю дівчинку", - відповіла миловидна дівчина, чим спровокувала потік коментарів. Автором ролика стало агентство FEDORIV під керівництвом Андрія Федоріва.

За його словами, до нього після перегляду підійшла дівчина і сказала, що цей ролик її засмутив, оскільки він дискримінує жінок. Федорів здивувався, оскільки бачить в даній репліці милий нешкідливий жарт.

"Але я не хочу включати дівчинку. Я хочу, щоб чоловіки спілкувалися зі мною на рівних, а не думали про моє поле! Краще не показуйте цей ролик", - продовжила скаржитися жінка-підприємець.

Популярні новини зараз
Відстрочка від мобілізації: хто точно залишиться вдома, а хто ризикує потрапити на фронт З ухилянтів знімуть усі обвинувачення: як зникнути зі списків ТЦК По 3000 грн щомісяця: у деяких містах запровадили нову допомогу для сімей з дітьми – кому платитимуть Уряд встановив тарифи на світло з 1 січня: скільки платитимемо
Показати ще

Однак думки мережі з приводу ролика розділилися.

Оксана Пащенко вважає, що така відповідь формує неправильне уявлення про українських жінок. Варто відзначити, що в обговоренні брали участь в основному дівчата. Їм реклама не сподобалася.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на місцеве відділення Ощадбанку поскаржилася мешканка Дніпра Христина Головачова (Счастна). Жінка розповіла, що співробітниця закладу відмовилася обслуговувати її українською мовою.