З вівторка, 8 серпня, в Україні в територіальних центрах комплектування та військових комісаріатах починається підготовка до осіннього призову на строкову військову службу у військових формувань України.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Сухопутних військ ЗСУ в Facebook.

"В обласних та Київському міському військових комісаріатах триває підготовка до успішного проведення призову молодого поповнення Збройних Сил України", - йдеться у публікації.

Уточнюється, що на даний момент на строкову службу у Збройні Сили України, Національної гвардії України, Державну прикордонну службу України та Державну спеціальну службу транспорту закликають чоловіків, які знаходяться у віці від 20 до 27 років.

За інформацією штабу Сухопутних військ, проводиться детальний аналіз облікових даних про кількісному і якісний склад призовників, які проживають у кожному районі, і в області (місті) в цілому, організовано проведення всебічного та поглибленого вивчення призовників, які підлягають черговому призову.

Популярні новини зараз
У Дагестані масово відмовляються від війни: полягло вже безліч населення Ображений алкаш Медведєв знову випив зайвого: погрожує терактами на європейських АЕС Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Переможниця "Битви екстрасенсів" Олена Курилова розповіла про порчу на путіні: "Цього не буде"
Показати ще

"До роботи з вивчення особистих якостей призовників, особливостями відбору поповнення для режимних частин, порядком проведення бесід і заповнення листків вивчення та іншими питаннями, залучаються найбільш досвідчені робітники військових комісаріатів, викладачі допризовної підготовки навчальних закладів і офіцери запасу", - підкреслили в прес-службі.

У той же час, як свідчать дані штабу, призовників, рішенням районних (міських) призовних комісій визнано тимчасово непридатними до строкової військової служби строком до 6 місяців, які підлягають черговому призову, викликають у військові комісаріати і направляють на лікування з визначенням термінів його завершення.

Варто зазначити, що згідно з Указом Президента України протягом жовтня-листопада 2018 відбудеться призов громадян України на строкову військову службу.

🔹🔸Підготовка до призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року🔹🔸 ✍🏻Згідно Указу Президента...

Posted by Сухопутні війська ЗС України on Tuesday, 7 August 2018

Нагадаємо, що нещодавно військова прокуратура Вінницького гарнізону затримала в Кіровоградській області дезертира-зрадника Збройних сил України.

Як повідомляв портал Знай.uа, російські окупаційні війська 7 серпня понад 30 разів обстріляли позиції військових Збройних сил України, застосовуючи важке озброєння.

Також портал Знай.uа писав, що спецпредставник ОБСЄ в Тристоронньої контактної групи Мартін Сайдик направив лист керівництву Верховної Ради із закликом продовжити дію закону про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.