У мережі з'явилася фотографія студентки Національного медичного університету імені Богомольця Мукаддас Насірлаевої.

За словами журналістів "Обозревателя", фотографію дівчина опублікувала за день до свого зникнення - 29 січня, а вже 30 січня Мукаддас не повернулася з університету і перестала відповідати на телефонні дзвінки.

У Києві вона приїхала вчиться на стоматолога. Рідні та близькі Мукаддас досі не вірять в її загибель і сподіваються, що і все-таки повернеться. Крім того, стало відомо, що ресурс знайшов в мережі резюме студентки, яка хотіла влаштуватися перекладачем з англійської. 20 березня їй виповнилося б 19 років.

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Загибель Мукаддас Насірлаевой

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що проректор медуніверситету Ярослав Цехмістер заявив, що на студентку Мукаддас Насірлаеву, яке 30 січня скоїла суїцид, тиск з боку працівників вузу через продовження посвідки на проживання в Україні не відбувалося.

За словами Цехмістери, після оприлюднення інформації про те, що у Мукаддас вимагали гроші в деканаті за довідки, було проведено службове розслідування.