Неподалік Вінниці невдовзі з'явиться сміттєзвалище посеред лісу. Комплекс збудують підрядники, які раніше працювали разом з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом у Вінницькій міськраді.

Результати відповідного тендеру опубліковані у системі Prozorro. Переможцем стала компанія "Подільський будівельний інжиніринг". Будівництво комплексу по знешкодженню побутових відходів у Жмеринському районі обійдеться у 64,70 мільйонів гривень. Він розташується на території колишнього військового містечка.

У листопаді 2016 року проектування без тендеру замовили цій же фірмі й витратили на проект 324 тисячі гривень. Завершити будівництво комплексу, який включатиме кілька будівель та обширну інфраструктуру, мають до кінця 2021 року. Гарантійний строк його роботи становить десять років.

Вартість закупівлі будівельних матеріалів завищена подекуди у чотири рази. Наприклад, машино-година роботи бульдозера коштуватиме 299 гривень, а екскаватора з ковшем 0,5 куб. м – 260 гривень.

Нещодавно комунальне підприємство "Донецький регіональний центр поводження з відходами" витратило на аналогічну будівельну техніку відповідно по 206 та 188 гривень за машино-годину.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Показати ще

Підрядник отримувати гроші на будівництво у кілька етапів. На заробітну плату відведено 4,59 мільйонів гривень, тобто 7% загальної вартості проекту. Компанія в результаті має отримати прибуток в сумі 1,31 мільйони гривень.

Єдиним конкурентом переможця тендеру було вінницьке ТОВ "Мур". Але під час аукціону ціни взагалі не знижували. В підсумку пропозицію конкурента відхилили через відсутність забезпечення, відмову від підписання угоди та невідповідність умовам тендеру.

"Подільський будівельний інжиніринг" належить ТОВ "Водпроект" Івана Єфремова. Директором компанії є В’ячеслав Подолян, але договір підписав попередній керівник Сергій Бондар.

"Водпроектом" керує Андрій Варварук, раніше відомий як юрист компанії "Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури" Вінницької міськради. Раніше вона була у власності Сергій Дуки і Наталії Крістенчук. Остання у 2012 році заснувала ТОВ "Центр урбаністики" з Олександром Рекутою – головним архітектором Вінниці, директором департаменту архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міськради. Згодом частку її партнера переоформили на керівника цієї фірми Сергія Пантелєєва.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, євро комісар Йоханес Хан розкритикував роботу електронного декларування в Україні.