Уряд намітив підвищити пенсії українським військовослужбовцям у три етапи - на 1,5 тис. грн з 1 січня 2018 року, на 750 грн з 1 січня 2019 року і ще 750 грн з 1 січня 2020 року. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, поступове збільшення пов'язане з необхідністю зважувати можливості бюджету Пенсійного фонду, який зараз не витримав би одномоментного підняття виплат.

"У цьому році ми плануємо власних надходжень до Пенсійного фонду 208-210 млрд грн. Перед нами стоїть завдання — виплатити пенсії, які були підвищені з 1 жовтня 2017 року. Однак у нас є ресурс в межах 7 млрд грн, який ми повинні використовувати для підвищення пенсій військовим на першому етапі в поточному році", - сказав він.

Виходячи з цих можливостей бюджету, вони збираються поетапно збільшувати пенсії з урахуванням наших фінансових можливостей. Перерахунок торкнеться 498 тис. військових пенсіонерів.

Нагадаємо, у Чернівцях учасника бойових дій висадили з маршрутки і нагрубили при цьому. Ветерани АТО, які втомилися воювати з водіями, пішли шукати справедливості в мерію, а потім покликали всіх військових, щоб разом кататися в маршрутках.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

Показати ще

Крім того, в Мережі розгорається новий скандал навколо чергової дивної знахідки в їжі для військових у навчальному центрі "Десна", що в юрисдикції Збройних сил України. Користувач Facebook Олександр Український 23 лютого опублікував фото страви, яку видали в їдальні навчального центру. В тарілці військовий виявив щось, схоже на нитку.

Дивіться сюжет про пенсії

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", український воїн засвітився на РосТБ.