Збіг останніх подій - захід в Мюнхені і публікація американських обвинувальних висновків – свідчить про те, що українська війна - це війна США. Про це заявив старший науковий співробітник американської ради із зовнішньої політики Стівен Бланк.

Один з росіян, який брав участь у Мюнхенській конференції з безпеки минулого тижня, написав у Twitter, що на основі виголошених промов, він прийшов до висновку, що в Європі російська агресія в Україні викликає лише незначне занепокоєння.

Ніщо не принесло б Москві більшої радості, як переконання, що для Заходу російська агресія в Україні – це лише дрібниця. Це полегшує її завдання, а саме: створення перешкод для виконання Мінських угод і поступового підриву української стабільності допомогою військового та економічного тиску, тероризму та інформаційної війни.

Але навіть якщо це повідомлення в Twitter було стовідсотково помилковим, таке російське тлумачення настроїв в Мюнхені, в контексті інших новин минулого тижня, підтверджує достовірність двох висновків.

Стівен Бланк вважає, що підтримка України з боку США і Європи є дуже важливою.

Популярні новини зараз

Новий "Холостяк" Заливако показав, з ким проводить холодні вечори під час проекту

Чи буде розлучення? Топалов емоційно висловився про Тодоренко: "Хотіли вбити один одного"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

На Львівщині помер легендарний лікар, десятки врятованих втирають сльози: "Жив роботою"

Показати ще

Автор вказує на те, що обвинувальні висновки Мюллера і свідчення директорів американських розвідувальних служб свідчать про те, що російська війна проти США і Європи триває так само, як і проти України.

Тому як США, так і Європа повинні підкреслювати, що Україна для них не є другорядним, не є дрібницею, і що вони підтримують українську справу.

Нагадаємо, в Сирії на боці урядових військ можуть воювати близько 3,6 тис. росіян – найманців приватної військової компанії, яку називають "групою Вагнера".

Крім того, Росія відправила чергову партію незрозумілих вантажів на схід України. На Донбас прибуде 74 колона з 430 т нібито гуманітарної допомоги.

Дивіться сюжет про війну

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", черговий прибічник Януковича вийшов сухим з води.