Громадянин України Станіслав Клых, який перебуває під вартою згідно сфабрикованій справі в Росії, може потрапити під обмін. Про це повідомляє "Обозреватель", посилаючись на заяву російського адвоката Іллі Новікова.

"Новин поки не було. Але, наскільки я знаю, є пунктирна намітка, що, можливо, коли будуть міняти Агєєва, однією з кандидатур буде Клых", - сказав він.

Адвокат підкреслив, що все це на рівні припущень, домислів, чуток. Тому ніякої конкретики з приводу обміну він дати не може.

Відповідаючи на питання про те, які дії робить сам Новіков як адвокат Клыха, він сказав: "Я на це дуже сподіваюся. У нас є ідея щодо того, що йому робити, якщо буде висловлено певне припущення. Але це поки наші попередні кроки".

Нагадаємо, велика кількість проблем всередині країни і заяви президента України Петра Порошенка про бажання приєднатися до ЄС, викликають серйозне невдоволення серед лідерів країн Заходу.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Даша Астаф'єва зізналася у шаленому коханні до Дантеса: "Ще не бачила, але..." Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Крім того, в Інтернеті підняли на сміх фотографію сувенірних бюстів президента Російської Федерації Володимира Путіна, які продаються в Ізборську.

Дивіться сюжет про РФ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", катастрофа Ан-148 показали в найдрібніших деталях.